10 plaukų aksesuarų idėjų

Naujienlaiškis

Kaip ir papuošalai, plaukų aksesuaras gali tapti puikiu baigiamuoju įvaizdžio akcentu. Greita, paprasta, patogu ir pigu. Kodėl gi to neišbandžius?
Šukuosena
Fotolia nuotr. / Šukuosena

Kaip ir papuošalai, plaukų aksesuaras gali tapti puikiu baigiamuoju įvaizdžio akcentu. Greita, paprasta, patogu ir pigu. Kodėl gi to neišbandžius?Viename populiariame seriale stilinga herojė savo vaikinui pasakė: „Jokia save gerbianti Niujorko moteris nenešios plaukų lankelio. Na, nebent jei ji prausis veidą virš kriauklės.“ Ar numanote, kas ta herojė? Taip, tai svajingoji, madingoji ir visada išsiblaškiusioji Kerė iš „Sekso ir miesto“. Nors šis personažas diktuoja nemažai moteriškų tendencijų, šį kartą su ja nesinori sutikti. Plaukų lankeliai, originalios gumytės ir segtukai vis dažniau atsiduria net ir suaugusių moterų kosmetikos krepšeliuose. Štai dešimt idėjų – nuo kasdienių iki puošnių variantų, kaip nesudėtingai atnaujinti šukuosenas.

1. Tokie plaukų lankeliai gana subtiliai atrodys ne tik dienos metu – jie puikiai tiks ir į vakarėlį bare.

Anthropologie.com nuotr. Anthropologie plaukų lankeliai.

Anthropologie.com nuotr. / Anthropologie plaukų lankeliai

2. Vintažiniai plaukų segtukai, sakoma, įkvėpti populiaraus šiandienos serialo „Dauntono abatija“ (Downton Abbey), kuris stebina senovinių kostiumų gausa.

Macys.com nuotr.

Macys.com nuotr. / Plaukų segtukai

3. Dviguba juostelė garantuos, kad plaukai nekris į akis, o ryški spalva užtikrins, kad šis aksesuaras namie niekur netyčia nepasimes. Be to, tokia juostelė puikiai tinka sportui!

Nordstrom.com nuotr.

Nordstrom.com nuotr. / Plaukų juostelė

4. Drąsuolėms – neoninis geltonis ir kompleksiškas lašo formos dizainas.

Asos.com nuotr. ASOS plaukų segtukas.

Asos.com nuotr. / ASOS plaukų segtukas.

5. Minimalizmo gerbėjoms patiks plaukų guma su cilindro formos metalo sagtele. Taip į uodegėlę surišti plaukai atrodys netgi elegantiškai.

Nastygal.com nuotr. Plaukų gumelė iš Nasty Gal.

Nastygal.com nuotr. / Plaukų gumelė iš Nasty Gal

6. Dar vienas būdas išgauti eleganciją be didelių pastangų – kaspinėlis ir aukštai sukelti plaukai. Rinkitės ne šilką ar kitą medžiagą, o originalesnį sprendimą, pavyzdžiui, gumą ar celiuliozę!

Nordstrom.com nuotr.

Nordstrom.com nuotr. / Plaukų aksesuaras

7. Rytietiško prieskonio ir paslapties jūsų stiliui suteiks ši dizainerės Eugenios Kim turbano stiliaus plaukų juosta.

Luisaviaroma.com nuotr. Eugenia Kim juosta.

Luisaviaroma.com nuotr. / Eugenios Kim juosta

8. Dizainerės Jennifer Behr aksesuarus neretai galima išvysti ir ant raudonojo kilimo – jais mielai puošiasi žinomos aktorės. Šios rankų darbo šukutės, dekoruotos Swarovskikristalais ir pagamintos Niujorko studijoje, tiks tiek vestuvėms, tiek bet kuriai kitai ypatingai progai.

Jcrew.com nuotr. Jennifer Behr aksesuaras.

Jcrew.com nuotr. / Jennifer Behr aksesuaras

9. Deepa Gurnani siūlo nepamiršti pasakų net ir užaugus. Lankelis, puoštas kristalais, atrodo tarsi deimantais nusagstyta tiara!

Luisaviaroma.com nuotr. Deepa Gurnani lankelis plaukams.

Luisaviaroma.com nuotr. / Deepa Gurnani plaukų lankelis

10. O štai šis tas festivalių mėgėjoms ir hipiškai nuotaikai prijaučiančioms moterims – galvos aksesuaras, kuriame tarsi girlianda žaidžia eilė gėlių ir drugių.

Asos.com nuotr. ASOS collection aksesuaras.

Asos.com nuotr. / ASOS collection aksesuaras

Informacijos šaltinis 15min.lt čia 

Translate »
error: Content is protected !!