8 patarimai, kaip rengtis apkūnioms moterims

Naujienlaiškis

Vyrauja stereotipas, kad apkūnioms moterims geriausia rengtis juodus, plačius, maišo tipo didelių dydžių drabužius, kadangi šie geriausiai slepia netobulas kūno formas ir proporcijas. Tai – didelė klaida, kadangi tai neišsprendžia problemos ir moteris atrodo nepatraukliai. Pateiksiu keletą patarimų, kaip teisingai rengtis apkūniai moteriai, kad apranga ją puoštų.

1. Apkūnioms moterims labai tinka įliemenuotos suknelės su paaukštintu liemeniu. Aišku, suknelės neturėtu būti per ankštos, liemens srityje neturėtų būti patraukiančių dėmesį detalių – kaspinų, raukinių ir pan.

2. Apkūnioms moterims tinka raštuoti audiniai, tik raštą reikia atsirinkti. Raštai turi puikia savybe slėpti figūros trukumus. Nepatariu naudoti audinių iš gėlėtų, gyvūnų motyvų raštais. Tad jei apkūni moteris nori pasipuošti raštuotu audiniu, siūlau jai rinktis neaiškaus kontūro ir piešinio  stambius raštus.

3. Juoda spalva, kaip liekninanti spalva tinka moterims tamsaus gymio, o šviesiaplaukėms tinka ne tokios impulsyvios tai tamsiai: mėlyna, bordo, žalia ir pan.
4. Labai svarbu, kad apkūni moteris dėvėtų tinkamo dydžio drabužius. Svarbu, kad drabužis nebūtų per daug aptemtas ar per laisvas.
5. Patariu apkūnioms moterims visiškai atsisakyti petukų drabužiuose. Aišku, išskyrus klasikinius, kuriuose turėtų būti kuo mažesni petukai.
6. Kai apkūnios moters dėvimas drabužis yra su V formos iškirpte, tokia iškirptė moteriai suteikia seksualumo ir vizualiai prailgina kūną, todėl moteris atrodo labiau pasitempusi.

7. Svarbu, kad apkūni moteris dėvėtų tinkamo ilgio sijoną. Jei apkūnios moters kojos dailios, tai siūlau, kad sijono ilgis būtu šiek tiek žemiau kelių, jei kojos nėra dailios, siūlau dėvėti ilgą ir platėjanti sijoną.
8. Tinkamiausia avalynė apkūniai moteriai – klasikiniai bateliai, kurių kulniukas vidutinio storio ir ilgio.

Informacijos šaltinis natalijastun.com čia

Translate »
error: Content is protected !!