Kokia liemenėlė geriausiai paryškins tavo krūtinę?

Naujienlaiškis

Sunkiai surastume merginą, kuri būtų visiškai patenkinta savo krūtine. Vienos norėtų šiek tiek didesnės, anksčiau subrendusios trokšta mažesnės, dar kitos bando patobulinti krūtinę įvairiausiomis liemenėlėmis.

Tačiau dėl krūtinės nerimaujančios merginos dažnai pamiršta, kad kiekviena mergina – unikali, todėl ir jai skirta krūtinė gali atrodyti patraukliai nepriklausomai nuo jos dydžio ar formos. O kaip atrasti puikiai atrodančios krūtinės formą? O gi prisitaikyti sau tinkamiausią liemenėlę.

Kviečiame peržvelgti dažniausiai merginų daromas liemenėlių dėvėjimo klaidas ir daugiau jų nebekartoti!

Krenta liemenėlės petnešėles. Atsakymas – suveržti. Petnešėlės – greičiausiai išsitampanti liemenėlės dalis, todėl jas reikia naujai suveržti dažniau, nei, tarkime, liemenėlės užsegimą nugarinėje dalyje. Kaip žinoti, ar tinkamai suveržei? Po tinkamai suveržta petnešėle sugebėsi pakišti du pirštus, ne daugiau, toks suveržimas – optimalus.

Liemenėlės petnešėlės veržia. Ši problema atsiranda dėl dviejų priežasčių: arba petnešėlės per smarkiai suveržtos, arba per laisvai susegta apatinė liemenėlės dalis ir petnešėlėms tenka visas krūvis. Jeigu liemenėlės apatinė dalis suveržta tinkamai, tuomet tau vertėtų paieškoti liemenėlės su platesnėmis petnešėlėmis, kad joms tenkantis krūvis tolygiau pasiskirstytų.

Užpakalinė liemenėlės dalis kyla nugara į viršų. Taip dažniausiai nutinka dėl per laisvo nugarinės dalies susegimo, pabandyk ją susegti vienu „kabliuku“ tvirčiau. Jei tai nepadeda –atlaisvink petnešėles.

Vidurinė liemenėlės dalis spaudžia tarpelį tarp krūtų. Taip dažniausiai nutinka itin kaulėtoms merginoms, kai po kaušeliais esanti vielutė remiasi į krūtinkaulį. Įsigyk vadinamąją „plunge“ stiliaus liemenėlę, kuri turi itin gilią iškirptę priekinėje dalyje.

Vidurinė dalis ir kaušelių apačia neliečia kūno. Taip dažniausiai nutinka didesnes krūtines turinčioms merginoms. Pabandyk suveržti liemenėlės susegimą užpakalinėje dalyje, o jei tai nepadeda, įsigyk vienu dydžiu mažesnę liemenėlę.

Krūtys „lipa“ iš liemenėlės. Daugelis merginų mano, kad suveržtos ir iš liemenėlės „lipančios“ krūtys – seksualu, tačiau iš tikrųjų toks pasirinkimas tik darko natūralią krūtų formą ir nekaip atrodo po drabužiais. Pabandyk pasimatuoti vienu dydžiu didesnius kaušelius turinčią liemenėlę arba išbandyk savo dydžio „balconette“ stiliaus liemenėlę, joje krūtys gula „laisviau“.

Kaušeliai įsirėžę į krūtų šonus. Neapgaudinėk savęs, kad tau reikia mažesnės liemenėlės ir pagaliau įsigyk tokią, kuri tau tiktų. Kaušelis privalo pilnai apgaubti krūtį, o po jais esanti vielutė niekur nesiremti.

Liemenėlė spaudžia „rinkeles“ nugaroje. Jeigu nenori, kad liemenėlė įsirėžtų į nugarą, rinkis didesnės apimties liemenėlę. Maža gudrybė – rinkis liemenėlę platesne užpakaline dalimi, kuri užsisega šiek tiek žemiau, taip mažiau tikimybės, kad liemenėlės užsegimas prabrėš tai, ko nenorėtum.

Informacijos šaltinis panele.lt čia

Translate »
error: Content is protected !!