Kokios suknelės tinka išraiškingų formų merginoms

Naujienlaiškis

Ne viena mūsų, eidama vakaroti su draugais ar besiruošdama romantiškai vakarienei su mylimuoju, ilgai užtrunka prie spintos. Norisi atrodyti gražiai, seksualiai, tačiau pernelyg neiššaukiančiai. Išsirinkti tinkamą aprangą, jei esi išraiškingo figūros – dar sunkiau. Atrinkom tau stilingų suknelių, kurios pabrėš tavo figūros pranašumus ir leis pasijusti subtilia gundytoja.

Ieškodama suknelės vakarėliui ar bet kuriai kitai progai, kai nori atrodyti puikiai, pasitikėti savimi ir pabrėžti savo figūros pranašumus, visų pirma, įvertink: ką nori akcentuoti, o ką – užmaskuoti. Jei tavo figūra proporcinga, drąsiai rinkis prigludusias sukneles, kurios pabrėš tavo moteriškas linijas.

 

Suknelės “Asos Curve”, asos.com, Ltd
 

Suknelės “Asos Curve”, asos.com, Ltd
Jei nori nukreipti dėmesį nuo apatinės kūno dalies, akcentuok viršutinę. Tau tiks suknelės įdomesne iškirpte, rankovėmis. Taip pat rinkis dėmesį atkreipiančius auskarus, plaukų aksesuarus arba kaklo papuošalus – visa tai garantuos, kad aplinkinių žvilgsniai kryps į viršutinę kūno dalį, o platesnių klubų niekas nė nepastebės.

 

Suknelės “Asos Curve”, asos.com, Ltd, “Forever21”, forever21.com
Jei nejaukiai jautiesi dėl pilvuko, anaiptol neprivalai vilkėti maišo. Rinkis seksualias drapiruotas sukneles, kurios sukurs moteriškos talijos įspūdį ir pridengs atsikišusį pilvuką. Nebijok spalvų, raštų, jie gali tau šauniai pasitarnauti. Atkreipk dėmesį į sukneles, kurių šonai siūti iš tamsesnės medžiagos, o priekyje įdurtas ryškesnis ar gėlėmis, geometrinėmis figūromis, abstrakčiais piešiniais margintas audinys.

 

Suknelės “Little Mistress”, “Asos Curve”, asos.com, Ltd
 

Suknelės “Forever21”, forever21.com, “Lipstick Boutique”, asos.com, Ltd
 

Suknelės “Asos Curve”, “Little Mistress”, asos.com, Ltd
Nepraleisk progos pasipuošti ir maksi ilgio suknele. Prie jos priderinusi aukštakulnę avalynę atrodysi dar gracingesnė ir liaunesnė. Ilga suknelė puikiai tiks vėsesniems pavasario ir vasaros vakarams.

 

Suknelės “Asos Curve”, asos.com, Ltd, “Forever21”, forever21.com

Šaltinis cosmopolitan.lt čia

Translate »
error: Content is protected !!